Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Spiralje & fletë çeliku

2
Cold-rolled-steel-sheet-(9)
6
2
Cold-rolled-steel-sheet-(9)
6

Transporti i Sigurimit të Tregtisë nga Kina Fletë çeliku e petëzuar në të ftohtë


Vendi i origjinës:Tianjin, Kinë
Brand Name:Çeliku Goldensun
Numri Modeli:GS01903
Certifikim:ISO, CE, SGS, BV, BIS


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit:15tons
Çmimi:FOB XINGANG: 400-650 USD PËR TON
Details paketimit:paketimin standard të eksportit ose si kërkesat e klientit
Koha për dorëzim:Delivered within 20 days after the receipt of deShipped in 30 days after paymentposit
Kushtet e pagesës:30% depozitë T / T paraprakisht, 70% bilanc T / T brenda 5 ditëve pas kopjes B / L, 100% L / C i pakthyeshëm në shikim, 100% L / C i pakthyeshëm pasi të merrni B / L 30-120 ditë, O / A
Aftësia furnizimit:5000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj


Detajet e shpejta:
Name: cold rolled steel sheet/plate
Brand: Goldensun Steel
Standard:  ASTM, BS, DIN, GB, JIS, ASTM, BIN, JIS, BS, GB/T
Technology: cold rolled
Surface treatment: other
Applications: Mainly used for bridge steel plate, boiler steel plate, oil tank steel plate, Automobile frame steel plate.


Përshkrim:

44  43


specifikimet:

Emri i produktit
Cold rolled steel sheet
Trashësia0.2mm-4mm
Gjatësi1.2m-6m ose sipas kërkesës speciale të klientit
gjerësi600mm-2000mm
TolerancëTrashësia: +/- 0.02 mm, Gjerësia: +/- 2 mm
Niveli i materialitQ195A-Q235A,Q195AF-Q235AF,Q295A(B)-Q345 A(B);
SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15;
DC01-06
Others as your requirement
sipërfaqeBright annealed ;Black annealed; oiled;
standardASTM, DIN, JIS, BS, GB / T
AplikimeMainly used for bridge steel plate, boiler steel plate, oil tank steel plate, Automobile frame steel plate


Package picture:

45  46

Përparësia konkurruese

1. Çmim i arsyeshëm me cilësi të shkëlqyeshme

2. Stok i bollshëm dhe shpërndarje e shpejtë

3. Furnizimi i pasur dhe përvoja e eksportit, shërbimi i sinqertë

HETIM