Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Spiralje & fletë çeliku

mbështjellje-çeliku e mbështjellë me ftohtë- (4)
1
mbështjellje-çeliku e mbështjellë me ftohtë- (4)
1

Furnizoni mostrën falas për spiralën e mbështjellë me të ftohtë për SPCC, SPCD dhe SPCE


Vendi i origjinës:Tianjin, Kinë
Brand Name:Çeliku Goldensun
Numri Modeli:GS00803
Certifikim:BV, ISO, SGS, CE


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit:25tons
Çmimi:FOB XINGANG: 300-700 USD për Ton
Details paketimit:paketimin standard të eksportit ose si kërkesat e klientit
Kushtet e pagesës:30% depozitë T / T paraprakisht, 70% bilanc T / T brenda 5 ditëve pas kopjes B / L, 100% L / C i pakthyeshëm në shikim, 100% L / C i pakthyeshëm pasi të merrni B / L 30-120 ditë, O / A
Aftësia furnizimit:5000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj


specifikimet:

Emri i produktitmbështjellje e mbështjellë me ftohtë / mbështjellje e mbështjellë me nxehtësi
Trashësia0.15mm-300mm
gjatësi1m-12m ose sipas kërkesës speciale të klientit
Gjerësi50mm-3500mm
Tolerancë+/- 0.02 mm, +/- 2 mm, + / - 50 mm
Niveli i materialitSpiralja e mbështjellë me të ftohtë: SPCC, SPCC-SD, DC01, DC03, Q195,50 #, 65Mn
Sipërfaqetjetër
standardASTM, DIN, JIS, BS, EN
TeknikëFtohtë mbështjellë
standardASTM, BIN, JIS, BS, GB / T
AplikimeNdërtimi / makineria / pjesët e vulosjes / një larmi mjetesh / materiali i sharrës / teh i sharrës / materiale të thella vizatimi / materiale elektrike / materiale automobilistike


Fotografia e produkteve:

28


Përparësia konkurruese

1. Çmim i arsyeshëm me cilësi të shkëlqyeshme


2. Stok i bollshëm dhe shpërndarje e shpejtë


3. Furnizimi i pasur dhe përvoja e eksportit, shërbimi i sinqertë

HETIM