Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Spiralje & fletë çeliku

70
71
70
71

Cilësi e lartë Spiral çeliku i galvanizuar i pikturuar Ral PPGI paraprakisht


Vendi i origjinës:Tianjin, Kinë
Brand Name:Çeliku Goldensun
Numri Modeli:GS00902
Certifikim:ISO, CE


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit:15tons
Çmimi:FOB XINGANG: 500-800 USD PERR TON
Details paketimit:Së pari me paketim plastik, pastaj përdorni letër të papërshkueshme nga uji, së fundmi të paketuar në fletë hekuri ose sipas kërkesës speciale të klientit
Koha për dorëzim:Brenda 30 ditëve pas marrjes së depozitës
Kushtet e pagesës:30% depozitë T / T paraprakisht, 70% bilanc T / T brenda 5 ditëve pas kopjes B / L, 100% L / C i pakthyeshëm në shikim, 100% L / C i pakthyeshëm pasi të merrni B / L 30-120 ditë, O / A
Aftësia furnizimit:5000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj


Specifikim

Gjerësi600-1500mm
Trashësia0.12-5mm
standardJIS G 3302-1998, ASTMA653M, GB / T 2518, Q / CHG3-2005, EN 10142, DX51D, ENG10142, SGCD (DX52D + Z)
pesha Coil3-8 ton (Mund të personalizohet)
TeknikëVeshje e galvanizuar me nxehtësi, alu-zink, lyerje paraprake, veshje me ngjyra, etj
Veshje zink60-275g / m2
Tolerancë

Trashësia: +/- 0.02 mm

Gjerësia: +/- 2 mm

Përpunimi i sipërfaqesSpangle e rregullt, spangle e minimizuar, spangle zero, spangle e ndritshme, etj
AplikacionStruktura çeliku, aplikimi i jashtëm i ndërtesës, materiali i ndërtimit, shtëpia e mbulimit, aplikimi, prodhimi i tubave, etj…
Tipar i produktitPerformancë e mirë, saktësi e lartë, drejtësi e lartë, njëtrajtësi e lartë dhe përfundimi i sipërfaqes, trashësi e njëtrajtshme, e lehtë për procesin e veshjes, forcë e lartë tërheqëse, pronë e lartë e shtypjes dhe pikë e ulët e rendimentit
paketëMbështjellë me letër të papërshkueshme nga uji brenda, çelik i galvanizuar i mbuluar, i lidhur me shirit çeliku, i mbështetur nga paleta, pastaj i ngarkuar në enë ose sipas kërkesave të klientit
OfrimitNormalisht 7-10 ditë pasi merrni depozita ose sipas sasisë


Paketimi & Dorëzimi

112

● 4 shirita metalikë për rripa dhe 4 rripa rrethues për ta bërë spiralin të qëndrueshëm.

Rings Unaza çeliku mbrojtëse të brendshme dhe të jashtme në skajet e mbështjelljes.

● Të dy skajet janë të mbuluara me disqe.

Paper Letër e galvanizuar dhe letër papërshkueshëm nga uji rreth spirales.


Fabrika dhe pajisjet

113

114

115

HETIM