Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Tuba dhe tuba çeliku>Tub çeliku SSAW

SSAL-TIP1
57
SSAL-TIP1
57

Tub çeliku SSAW LSAW! Tub Spiral Tub Lsaw / Tub i Salduar Spiral / Tub Çeliku i Salduar Spiral


Vendi i origjinës:Tianjin, Kinë (kontinent)
Brand Name:Çeliku GOLDENSUN
Numri Modeli:GSS00203
Certifikim:SGS, BV, ISO


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit:15tons
Çmimi:FOB XINGANG: 400-650 USD PERR TON
Details paketimit:1. Paketuar me 8 tufa të shtrënguara me rrip metalik dhe plastik të mbështjellë nëse është e nevojshme
2. Sipas kërkesës së klientit
Koha për dorëzim:Dorëzohet brenda 30 ditëve pas pranimit të depozitës
Kushtet e pagesës:30% depozitë T / T paraprakisht, 70% bilanc T / T brenda 5 ditëve pas kopjes B / L, 100% L / C i pakthyeshëm në shikim, 100% L / C i pakthyeshëm pasi të merrni B / L 30-120 ditë, O / A
Aftësia furnizimit:5000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj


Fotografia e produkteve:

2T {AFBSB [_ @ AX $ AQ70W63GW


specifikimet:
Ka disa specifikime të hollësishme të tubit spiral të çelikut që ne prodhojmë për klientët tanë në të gjithë botën.

Emri i prodhimitTub / tuba spiralë
StandardetAPI 5L, ASTM A252 / A134, GB / T9711, SY / T5037,
SY / T5040, EN10217, EN10219
Shkalla e çelikutGR.A, GR.B, X42, X46, X52, X56, X60, X65, X70, X80,
Q195,Q215,Q235, Q345, S235JRH,S235J0H,S235J2H,
S355J0H,S355J2H,S355K2H,
Masat5mm-30mm
Gjatësia: 5.8m, 11.8m ose sipas kërkesave të klientit
AplikacionTubacioni i linjës, çeliku i linjës elektrik-bashkimi (Harku) - i salduar, qëllime presioni - kushtet teknike të dorëzimit,
struktura, ndërtimi, aksesori, transmetimi
Mbaron1) skajet e rrafshëta
2) skajet e pjerrëta
Mbaron Mbrojtja Kapakë plastikë
Trajtimi Sipërfaqja1) E zhveshur
2) Pikturë e zezë
3) Vaj anti-korrozioni
4) Veshje 3PE, FBE, EPOXY
Teknika e Saldimit1) ERW: Rezistenca elektronike e ngjitur
2) EFW: Bashkimi elektronik i salduar
3) SSAW: Harku i Zhytur Spiralisht i Zhytur
4) LSAW: Saldimi gjatësor i harkut të zhytur
Forma e seksionitRound
paketë   
1) pako
2) me lekë
3) çanta
4) si kërkesë e klientit
CertifikatëAPI & ISO & BV & ABS & EN10217 / 9
Koha e dorëzimit7-30 ditë sipas sasisë së kontratës
Market kryesoreAzia, Lindja e Mesme, Evropa, Amerika, Afrika, Australia, etj.


1. Standardi i Prodhimit 
API 5L PSL1 / PSL2
ASTM A53
ASTM A252
● GB / T9711.1
● GB / T3091
SY / T 5037-2012
● DIN1626
10219 ENXNUMX
10217 ENXNUMX      

2. Materiali
Q195, Q215, Q235, Q345B, Q345C, 16 milion, 10 #, 20 #,
A53 / A106 Gr B,
252 A1 Gr 2, Gr 3, Gr XNUMX,
● A, B, X42, X46, X52, X56, X60, X70,
● L175, L175P, L210, L245, L290, L320, L360, L390, L415, L450, L485,
● St33, St35.8, St37, St42, St 45-8, St52,
S235JRH, S275JRH, S275J2H, S355JRH, S355J2H, S355K2H, S275NH, S275NLH, S355NH, S355NLH     


3. Fundi 

30 ~ 35 ° E pjerrët

4. Kontrolli i Cilësisë
Inspection Inspektimi 100% i rrezeve X
Test Prova e presionit hidraulik 100%
Inspection Inspektim tejzanor 100%  

5. Veshje dhe rreshtim
Coating Veshje e jashtme: Pikturë anti-korrozioni e zezë ose llak, smalt katrani qymyri epoksi, leckë me fibra qelqi               
Co Veshje izoluese 3PE, 3PP, FBE, poliuretani dhe kështu me radhë
Ining Rreshtimi i brendshëm: Epoksi, motar çimentoje dhe sipas kërkesave të klientëve

6. Testimi i materialeve të ndërtimit / DIN EN API 5L SSAW / HSAW Tub çeliku / Tub me ngjitje spiral me rezistencë të lartë / Tub për naftë dhe gaz

64

HETIM