Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE

-532492788
-2086629074
-532492788
-2086629074

Skela e lëvizshme e kornizës Andamios Metalicos, e lëvizshme, e galvanizuar Q235, çeliku Mason


artikull
vlerë
Tipi
skelë
garanci
2 vjet
Shërbimi pas shitjes
Mbështetje teknike online, instalim në vend, trajnim në vend, pjesë këmbimi falas, kthim dhe zëvendësim
Aftësia e Zgjidhjes së Projektit
dizajn grafik, dizajn modeli 3D, Konsolidimi i kategorive të kryqëzuara
Aplikacion
Punishte
Stili i Dizajnit
Bashkëkohor
Vendi i origjinës
Kinë
Numri Model

Aplikacion
ndërtimit
material
tela e galvanizuar
Ngjyra
Ngjyrë argjendi
Moq
50
Artikull
ndërtimit
Gjatësi
3m
përfundojë sipërfaqe
Galvanizuar


Na kontaktoni
specifikimet
Lloji:
skelë
Garanci:
2 vjet
Shërbimi pas shitjes:
Mbështetje teknike online, instalim në vend, trajnim në vend, pjesë këmbimi falas, kthim dhe zëvendësim
Aftësia e zgjidhjes së projektit:
dizajn grafik, dizajn modeli 3D, Konsolidimi i kategorive të kryqëzuara
Aplikacion:
Punëtori, ndërtesë
Stili i Dizajnit:
Bashkëkohor
Vendi i origjinës:
Hebei, Kinë
Brand Name:
Goldensun
Numri Modeli:
H
materiali:
tela e galvanizuar
Ngjyra:
Ngjyrë argjendi
MOQ:
50
Item:
ndërtimit
Length:
3m


Përparësia konkurruese

imazh

imazh

imazh

1. kush jemi ne?
Ne jemi bazuar në Tianjin, Kinë, duke filluar nga viti 2007, shesim në Afrikë (00.00%), Amerikën e Jugut (00.00%), Azinë Juglindore (00.00%), Lindjen e Mesme (00.00%), Amerikën Qendrore (00.00%), Oqeani ( 00.00%), Evropa Veriore(00.00%), Evropa Lindore(00.00%), Evropa Perëndimore(00.00%), Evropa Jugore(00.00%), Azia Jugore(00.00%), Tregu i Brendshëm(00.00%), Amerika e Veriut(00.00 %). Në zyrën tonë janë gjithsej rreth 11-50 persona.

2. si mund të garantojmë cilësi?
Gjithmonë një mostër para-prodhimit para prodhimit në masë;
Gjithmonë Inspektimi përfundimtar para dërgesës;

3. çfarë mund të blini nga ne?
Shkallë e palosshme shumëfunksionale

4. pse duhet të blini nga ne jo nga furnitorë të tjerë?
1. Më shumë se 15 vjet përvojë në eksport 2. Profesionist për marketing, shërbim pas shitjes, QC, etj 3. Njerëzit tanë punojnë me integritet për të krijuar partneritete besnike që japin vlerë për një sërë industrish 4. Mos mashtroni klientët

5. cilat shërbime mund të ofrojmë?
Kushtet e pranuara të dorëzimit: FOB,CFR,CIF,EXW,FAS,CIP,FCA,CPT,DEQ,DDP,DDU,Dorëzimi ekspres,DAF,DES;
Monedha e Pagesës së Pranuar: USD, EUR, HKD, CNY;
Lloji i pagesës së pranuar: T/T,L/C,D/PD/A,MoneyGram,Kartë Krediti,PayPal,Western Union,Cash;
Gjuha e folur: Anglisht, Kinezisht, Spanjisht, Frëngjisht, Rusisht

HETIM