Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE

Fletë / pllakë e rrokullisur nxehtë strukturore e karbonit të zakonshëm për makinerinë e strukturës


Vendi i origjinës:Tianjin, Kinë
Brand Name:Çeliku GOLDENSUN
Numri Modeli:GS00908
Certifikim:ISO, CE, SGS, BV, BIS


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit:ton 15
Çmimi:FOB XINGANG: 500-700 USD për Ton
Details paketimit:të lidhur me shirita çeliku dhe të mbështjellë me letër anti-ujë
Koha për dorëzim:Dorëzuar brenda 30 ditëve pas marrjes së depozitës
Kushtet e pagesës:30% depozitë T / T paraprakisht, 70% bilanc T / T brenda 5 ditëve pas kopjes B / L, 100% L / C i pakthyeshëm në shikim, 100% L / C i pakthyeshëm pasi të merrni B / L 30-120 ditë, O / A
Aftësia furnizimit:
HETIM