Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Tuba dhe tuba çeliku>Tub çeliku ERW

i zi
ERW
I uritur
I ngjitur
i zi
ERW
I uritur
I ngjitur

Prodhimi i çelikut furnizuesi më i mirë tub hekuri i zi 3 inç


Vendi i origjinës: Tianjin, China(mainland)
Brand Name: GOLDENSUN STEEL
Numri Modeli: GSS00103
Certifikim: ISO,BV


Na kontaktoni
specifikimet
Sasia minimale Rendit: 15tons
Çmimi: FOB XINGANG: 400-600 USD PERR TON
Details paketimit: 1. Packed with 8 bundles tightened with metal belt and
plastic wrapped if need
2. Sipas kërkesës së klientit
Koha për dorëzim: Delivered within 30 days after receipt of deposit
Kushtet e pagesës: 30% T/T deposit in advance, 70% T/T balance within 5 days after B/L copy; 100% Irrevocable L/C at sight; 100% Irrevocable L/C after receive B/L 30-120 days; O/A
Aftësia furnizimit: 5000 Ton metrikë / ton metrikë në muajPërshkrimi:
Mainly Products:

Black Steel Pipe (ERW Steel Pipe), Galvanized Steel Pipe, Black Square / Rectangular Steel Pipe, Galvanized Sqaure/ Rectangular Steel Pipe with different technique and surface treatment.


HETIM