Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Tuba dhe tuba çeliku>Tub çeliku ERW

p1
p2
p3
p1
p2
p3

1 Mostra falas për spirale të mbështjellë të ftohtë për SPCC, SPCD dhe SPCE


                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Numri Modeli:GS00803
Certifikim:BV,ISO,SGS,CE
Sasia minimale Rendit:25tons
Details paketimit:paketim standard i eksportit ose sipas kërkesave të klientit
Koha për dorëzim:Transportohen në ditët 30 pas pagesës
Kushtet e pagesës:Depozitë 30% T/T paraprakisht, 70% bilanci T/T brenda 5 ditëve pas kopjimit B/L, 100% L/C e pakthyeshme në shikim, 100% L/C e pakthyeshme pas marrjes B/L 30-120 ditë, O /A
Aftësia furnizimit:5000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj


Na kontaktoni
specifikimet

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Emri i produktitspirale e mbështjellë në të ftohtë / mbështjellje e mbështjellë në nxehtësi
Trashësia0.15mm-300mm
gjatësi1m-12m ose sipas kërkesës së veçantë të klientit
Gjerësi50mm-3500mm
Tolerancë+/-0.02 mm, +/-2 mm, +/-50 mm
materialKlasa spirale e mbështjellë në të ftohtë: SPCC,SPCC-SD,DC01,DC03,Q195,50#,65Mn
Sipërfaqetjetër
standardASTM,DIN,JIS,BS,EN
TeknikëFtohtë mbështjellë
standardASTM,BIN,JIS,BS,GB/T
AplikimeNdërtim / makineri / pjesë stampimi / një shumëllojshmëri mjetesh / material sharre me shirit / teh sharre / materiale vizatimi të thellë / materiale elektrike / materiale automobilistike


Përparësia konkurruese
                               

1. Çmimi i arsyeshëm me cilësi të shkëlqyer

                               

2. Stoku i bollshëm dhe dorëzimi i shpejtë

                               

3. Përvoja e pasur e furnizimit dhe eksportit, shërbimi i sinqertë


HETIM