Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Tuba dhe tuba çeliku

p1
p2
p3
p1
p2
p3

2Furnizoni mostrën falas për spiralën e mbështjellë me ftohtë për SPCC, SPCD dhe SPCE


                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
Numri Modeli:GS00803
Certifikim:BV, ISO, SGS, CE
Sasia minimale Rendit:25tons
Details paketimit:paketimin standard të eksportit ose si kërkesat e klientit
Koha për dorëzim:Transportohen në ditët 30 pas pagesës
Kushtet e pagesës:30% depozitë T / T paraprakisht, 70% bilanc T / T brenda 5 ditëve pas kopjimit B / L, 100% L / C e parevokueshme në sy, 100% L / C e Pakthyeshme pasi të merrni B / L 30-120 ditë, O / A
Aftësia furnizimit:5000 Ton metrikë / ton metrikë në muaj


Na kontaktoni
specifikimet
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
Emri i produktitspiralja e mbështjellë me ftohtë / spiralja e mbështjellë me nxehtësi
Trashësia0.15mm-300mm
gjatësi1m-12m ose sipas kërkesës speciale të klientit
Gjerësi50mm-3500mm
Tolerancë+/- 0.02 mm, +/- 2 mm, + / - 50 mm
materialspiralja e mbështjellë me të ftohtë: SPCC, SPCC-SD, DC01, DC03, Q195,50 #, 65Mn
Sipërfaqetjetër
standardASTM, DIN, JIS, BS, EN
TeknikëFtohtë mbështjellë
standardASTM, BIN, JIS, BS, GB / T
AplikimeNdërtimi / makineria / pjesët e vulosjes / një larmi mjetesh / materiali i sharrës / teh i sharrës / materiale të thella vizatimi / materiale elektrike / materiale të automobilave


Përparësia konkurruese
                               

1. Çmim i arsyeshëm me cilësi të shkëlqyeshme

                               

2. Stok i bollshëm dhe shpërndarje e shpejtë

                               

3. Furnizimi i pasur dhe përvoja e eksportit, shërbimi i sinqertë


HETIM